Medya

Arzu Kaprol Ürün Satış Bulteni

ARZU KAPROL’ÜN TAP VAKFI İÇİN HAZIRLADIĞI KOLEKSİYON MODAGRAM.COM’DA SATIŞA SUNULUYOR.

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAP Vakfı), moda tasarımcısı Arzu Kaprol ve modagram.com ile önemli bir işbirliğine imza attı. Arzu Kaprol’ün tasarladığı t-shirt, bileklik, kolye, iPad kılıfı ve kartvizitlikler Modagram.com’da satışa sunulacak. Koleksiyon satışından elde edilecek tüm gelir “Kadın Sağlığı Eğitim Programı’na (KSEP)” aktarılacak.

TAP Vakfı, çalışmalarına dikkat çekmek ve kaynak yaratmak amacıyla projelerine devam ediyor. Moda tasarımcısı Arzu Kaprol’un TAP Vakfı’nın logosunda yer alan kuş figürlerinden ilham alarak tasarladığı koleksiyon modagram.com’da satışa sunulacak.

Koleksiyon, modagram.com dışında, Arzu Kaprol, Haremlique ve Vakkorama mağazalarında satışa sunulacak.

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı

Vehbi Koç önderliğinde kurulan, Yönetim Kurulu Başkanlığını Caroline N. Koç’un yaptığı Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı, 27 yıldır bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, kadınların ve kız çocuklarının bilgiye erişimini artırmak için cinsiyet eşitliği temelinde çalışır.

Vakıf, ‘Kadın Sağlığı Eğitim Programı’ ve ‘Güvenli Annelik Eğitim ve Danışmanlık Program’ ve ‘Cinsel Sağlık Eğitim Programı’ ile ülkenin farklı bölgelerinde, farklı gruplara yönelik programlar yürütmektedir.

www.tapv.org.tr                e-mail:      [email protected]                     Tel:    0212 257 79 41

Bilgi için: Image Halkla İlişkiler          Oğuz Sarıpınar          [email protected]    0212 275 59 75/229