Haberler

12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

12.Zekai Tahir Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

12-15 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleşecek 12. Zekai Tahir Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi duyuru&davet metnini aşağıda paylaşıyoruz:

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri geleneksel hale gelen “Zekai Tahir Burak Kongresi”nin 12.’sine davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Kongremizin ana teması alanımızdaki “Son Gelişmeler ve Yenilikler” dir. Kongremizde Kadın Doğum alanındaki en ilgi çekici ve güncel konular, deneyimli meslektaşlarımız tarafından sunulacak, hepimizin görüş, öneri ve tecrübeleriyle de zenginleşecektir. İlgi göstereceğinizi ve yararlanacağınızı düşündüğümüz bir bilimsel etkinliğimiz de, hocalarımızın kongrenin ilk günü olan 12 Kasım 2015’de hastanemizin ameliyathanesinden kongre salonuna aktarılacak canlı endoskopik cerrahi ameliyatları olacaktır. Dünyada histeroskopinin önde gelen isimlerinden, histeroskopi eğitimine gönül vermiş Prof. Dr. Osama Shawki’nin moderatörlüğündeki histeroskopi kursumuzun da yoğun ilgi çekeceğini düşünüyoruz.

Kongrelerin bildiklerimizi paylaştığımız, bilmediklerimizi öğrendiğimiz ve dostlarla buluştuğumuz özel günler olduğu düşüncesinden yola çıkarak, kongremizi ulaşımın sizlere daha kolay olması için hastanemizin de bulunduğu il olan başkentimiz Ankara’da, 12 – 14 Kasım 2015’de planladık. Yoğun bilimsel programın yanı sıra sosyal program olarak da güzel ve keyifli vakit geçireceğiniz bir organizasyon olmasına özen gösteriyoruz.

Güzel bir Ankara sonbaharında buluşmak, katılımınız ve katkılarınızla arzulanan ve beklenen düzeyde bir kongrenin gerçekleşmesi için hepinizi 12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi’ne davet eder, saygılarımızı sunarız.

Kongremiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen; www.ztbkongresi2015.org sitemizi ziyaret ediniz.

Doç. Dr. Salim ERKAYA                   Prof. Dr. Fatma MERİÇ YILMAZ                   Doç. Dr. Halil İbrahim YAKUT

Kongre Başkanı                                     Kongre Onursal Başkanı                                      Kongre Onursal Başkanı