Haberler

PDR Öğrencileri için Cinsel Eğitim ve Danışmanlık Çalıştayı

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı, çocuk ve ergenlerin cinsel gelişimini desteklemek için gerçekleştirdiği Cinsel Eğitim ve Danışmanlık Çalıştayları ile şimdi de Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencileriyle buluşuyor!

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tarafından geliştirilip, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu işbirliğinde uygulanacak çalıştayla, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencilerini ergenlik döneminde gelişim, cinsel sağlık eğitimi ve cinsel gelişime dair danışmanlık konusunda güçlendirmek amaçlanıyor.
Cinsel eğitim, ergenlik dönemi değişimleri, güvenli cinsellik ve risk alma davranışı, toplumsal cinsiyet eşitliği ve cinsel istismara karşı koruyucu-önleyici çalışmalar gibi konulara odaklanılacak olan çalıştay, 17-18-19 Şubat 2018’de İstanbul’da gerçekleşecek.
En geç 2 Şubat’a kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bu tarihi takip eden hafta içinde, katılımınızla ilgili olumlu ya da olumsuz bilgilendirme yapılacaktır.